Aktuality

.

Všetky naše predajne sa premenovali na CERVA! Odteraz naše predajne v Sabinove, Senici, Trnave a Zvolene nájdete pod názvom CERVA.

.

Ak ste si kúpili tovar v našich prevádzkach Protect Púchov alebo Martin a tovar potrebujete reklamovať v zákonnej lehote do dvoch rokov, prečítajte si tieto pokyny. 

.

V našich štyroch predajniach nájdete široký sortiment od montérok, pracovných rukavíc až po voľnočasové odevy. Skočte si k nám!

.

Nezmeškajte našu letnú akciu a nakupujte za super ceny!

.

Od 29.11.2021 do 19.12.2021 sme pre vás pripravili jedinečná Shop in Shop akciu v našich predajniach Protect. Neváhajte a príďte si vybrať!

.

Od 8.11.2021 do 22.11.2021 sme pre vás pripravili jedinečná akciu v našich predajniach Protect. Neváhajte a príďte si vybrať!

.

Pripravili sme pre vás novú Shop in Shop akciu v našich predajniach. Akcia trvá od 18.10 do 31.10.2021 a kúpite v nej vybrané produkty za super ceny.

.

Od 11.10.2021 do 24.11.2021 vás čakajú super akcie v našich šiestich predajniach. Neváhajte a príďte do tej vašej. 

.

Leto už skončilo a prišli sychravé jesenné dni. Pripravili sme pre vás ponuku jesenných odevov so zľavou -15%. 

predajňa
.

Príďte do našich šiestich predajní po celom Slovensku a nakúpte výhodne so zľavou -10% na celý nákup! Stačí povedať kód PREDAJNA10.

.

Pozrite si aktuálne fotky z našej predajne v Sabinove. Máme tam v ponuke široký sortiment pracovných odevov, topánok a iných pracovných OOPP. Naše kolegyne vám pri výbere radi pomôžu a poradia. 

.

Vážení zákazníci, otvorili sme pre Vás novú predajňu Protect v Trnave. Nájdete nás na Starohájskej 10 v Trnave oproti poliklinike. Ponúkame široký sortiment pracovného a voľnočasového oblečenia ako aj obuvi. V tejto predajni nájdete množstvo odevov a obuvi pre zdravotníkov a lekárov.

.

Náš eshop sme prihlásili do súťaže ShopRoku 2020, ktorú každoročne organizuje Heureka. Ak nás chcete podporiť hlasovať môžete TU. 

.

 

Veľkou novinkou v našom portfóliu je oficiálne Farma oblečenie z logom obľúbenej televíznej reality show na Markíze. Ak ste fanúšikom farmy tak pozrite na naše farmárske tričká.